Kontakt oss

Global Concept MITCO AS

Besøk og postadresse:
Ulvenveien 92 B
0581 Oslo

E-post for bestillinger: ordre@mitco.no

E-post for fakturaspm: invoice@mitco.no

Kart

Kontaktskjema

Takk! Din beskjed er sendt.
Ups! Her er det noe som ikke stemmer.

Ansatte

Administrasjon

Ken Gulbrandsen

Daglig leder

ken@mitco.no

Tlf:

416 34 182

Frantz Siggestrøm

Ass. daglig leder

frantz@mitco.no

Tlf:

920 24 423

Rune Gulbrandsen

Representant fra styret

rune@mitco.no

Tlf:

905 29 313

Connie Jacobsen

Administrativ leder

connie@mitco.no

Tlf:

934 13 306

Ann Veronika Fredheim

Administrasjon og markedskoordinator

ann@mitco.no

Tlf:

459 74 116

Tone Røhne

Sekretær

tone@mitco.no

Tlf:

992 90 902

Knut Erik Hansen

Produktsjef

knut-erik@mitco.no

Tlf:

994 81 844

Mikrobiologisk avdeling

Fredrik Johansen

Mikrobiolog

fredrik.johansen@mitco.no

Tlf:

473 74 251

Cecilie Fredheim

Mikrobiolog

cecilie@mitco.no

Tlf:

934 70 307

Rengjøring og lager

Trond Sollie

Lager/Servicemann

trond@mitco.no

Tlf:

920 22 099

Tor Morgan Pedersen

Rengjøring

morgan@mitco.no

Tlf:

978 74 388

Salg og Service

Oslo

Ronny Lystad

Service

ronny@mitco.no

Tlf:

91196202

Terje Aam Johansen

Service

terje@mitco.no

Tlf:

40406265

Tor Morgan Pedersen

Salg/service

morgan@mitco.no

Tlf:

978 74 388

Morten Pape

Salg og serviceleder avd. Oslo

morten@mitco.no

Tlf:

994 79 359

Salg og Service

Trøndelag/Vestland/Møre og Romsdal/Nordland

Espen Berg

Salg/service

espen@mitco.no

Tlf:

951 89 077

Frode Grøset

Salg/ service

frode@mitco.no

Tlf:

976 83 075

Roar Solheim

Salg

roar@mitco.no

Tlf:

971 45 375

Salg og Service

Skien

Karen Rennesund

Salg/ service

karen@mitco.no

Tlf:

934 27 940

Knut Erik Hansen

Produktsjef

knut-erik@mitco.no

Tlf:

994 81 844

Salg og Service

Innlandet

Pål Hegge

Salg og service

paal@mitco.no

Tlf:

906 45 286